Javni

POZIV

Sastanak Povjerenstva za provedbu javnog poziva i izbora najpovoljnije ponude za ŠKOLU U PRIRODI 2018./2019. (3.razredi)

7.12.2018. godine

Sastanku su nazočili:

predsjednica Povjerenstva Ksenija Lekić, predstavnici vijeća roditelja: Adrijana Katušić, Martina Bogunović, Josipa Kujundžić, Ljubica Mišljan i Tanja Doležal. Učiteljice: Blanka Maričić, Mara Šulekić, Kristina Kramarić, učitelj Mladen Puljić i knjižničarka Sanja Lozer.

Na javni poziv br. 20. pristigla je jedna ponuda od agencije ASTRALIS Slavonski Brod te se ta agencija poziva na prezentaciju putovanja na roditeljskom sastanku.

Predsjednica Povjerenstva: Ksenija Lekić

Ravnateljica škole: Antonija Mirosavljević

Sastanak Povjerenstva za provedbu javnog poziva i izbora najpovoljnije ponude za MATURALAC 2018./2019. (7. razredi)

3.12.2018. godine

Sastanku su nazočili:

predsjednica Povjerenstva Ljubica Rašo Belši, predstavnici vijeća roditelja: Antoneta Dulaj, Ivana Kuruzović, Mihaela Filjas, Sanja Gazibarić i Ivan Martinović. Predstavnici vijeća učenika 7. a, b, c, d i e razreda. Nastavnice: Romana Jovanović, Željka Draganić, Kristina Grdur, Zrinka Desić i knjižničarka Sanja Lozer.

Na javne pozive br. 18.VIS i br. 19. – HVAR pristiglo je 10 ponuda koje je poslalo 6 turističkih agencija:

1. VB TOURS Slavonski Brod – 2 ponude
  2. LATERNA Sisak – 2 ponude
  3. ASTRALIS Slavonski Brod – 2 ponude
  4. SPEKTAR putovanja Zagreb – 2 ponude
  5. VRBANAC prijevoz Sisak - Hvar
  6. MEDIATURIST Zagreb - Vis

Povjerenstvo je odabralo ponude agencija – VB TOURS Slavonski Brod, ASTRALIS Slavonski Brod i SPEKTAR putovanja Zagreb. Agencije se pozivaju na prezentaciju putovanja na roditeljskom sastanku.

Predsjednica Povjerenstva: Ljubica Rašo Belši

Ravnateljica škole: Antonija Mirosavljević

PONIŠTENJE Natječaja za JAVNI POZIV br.17 - ŠKOLA U PRIRODI 2018./2019.

16.11.2018. petak

Zbog propusta i proceduralne pogreške poništava se Natječaj za JAVNI POZIV br.17 – ŠKOLA U PRIRODI 2018./2019.

Novi javni poziv bit će objavljen na web stranici Osnovne škole Novska.

Ravnateljica: Antonija Mirosavljević

15.11.2018. godine

Sastanku su nazočili:

predsjednica Povjerenstva Ksenija Lekić, predstavnici vijeća roditelja: Adrijana Katušić, Martina Bogunović, Josipa Kujundžić, Ljubica Mišljan i Tanja Doležal. Učiteljice: Blanka Maričić, Mara Šulekić, učitelj Mladen Puljić i knjižničarka Sanja Lozer.

Na javni poziv br. 17. pristiglo je pet ponuda:

1. ORION TOURS Đakovo – cijena 1.590,00 kn
  2. LATERNA Sisak – cijena 2.175,00 kn
  3. VRBANAC PRIJEVOZ Sisak – cijena 1.960,00 kn
  4. EUROCLUB Brodarica-Šibenik – cijena 1.755,00 kn
  5. EKLATA Split – cijena 2.445,00 kn

Rezultati glasovanja: jednoglasnom odlukom Povjerenstvo je odabralo ponudu agencije EUROCLUB Brodarica-Šibenik.

Predsjednica Povjerenstva: Ksenija Lekić

Ravnateljica škole: Antonija Mirosavljević

Sastanak Povjerenstva za provedbu javnog poziva i izbora najpovoljnije ponude za ORGANIZACIJU VIŠEDNEVNE IZVANUČIONIČKE NASTAVE ZA ERASMUS + PROJEKT  „MY SKILLS, MY FUTURE“

Sastanak je održan 22.1.2018. godine u knjižnici Osnovne škole Novska. Sastanku su nazočili predsjednica Povjerenstva i voditeljica izleta Marijana Čevizović, knjižničarke Sanja Lozer i Melisanda Masnica, učenici i roditelji djece koja idu na izlet.

Na javni poziv br. 16. pristigle su 3 ponude:

1. Prijevoznik PANTURIST
  2. Prijevoznik ČAZMATRANS
  3. Prijevoznik VLADIMIR BAJZEK

Povjerenstvo je odabralo prijevoznika VLADIMIRA BAJZEKA.

Predsjednica Povjerenstva: Marijana Čevizović

Stranica 1 od 5