Javni

POZIV


Četvrtak, 24 Studeni 2016 09:42

3. sastanak za provedbu javnog poziva i izbora najpovoljnije ponude za MATURALAC

Napisao/la vanesa

3. sastanak za provedbu javnog poziva i izbora najpovoljnijih ponuda za izvanučioničku nastavu – MATURALAC – 7. razredi – održan 23.11.2016.

U skladu s Pravilnikom o izvođenju izleta, ekskurzija i drugih odgojno-obrazovnih aktivnosti izvan škole (NN 87/14. i 81/15.), dana 23.11.2016. godine u prostorijama Osnovne škole Novska, održan je sastanak na kojem su bili nazočni roditelji učenika za koje se organizira višednevna izvanučionička nastava (Maturalac), odabrani potencijalni davatelji usluga, učitelji, ravnateljica Antonija Mirosavljević, te knjižničarka Sanja Lozer.

Odabrani potencijalni davatelji usluga dobili su 15 minuta vremena, koje je odredilo Povjerenstvo, za prezentaciju svojih ponuda roditeljima. Nakon predstavljenih ponuda roditelji i učitelji su glasali za izbor najpovoljnije ponude. Konačnim glasovanjem roditelji su odabrali ponudu agencije VB tours iz Slavonskog Broda. S istom agencijom će se dalje kontaktirati radi ostalih aktivnosti i dogovora za realizaciju.

Predsjednik povjerenstva:                                                                 Zapisnik vodila:

Kristina Virovac Đurić                                                                     Sanja Lozer

Ravnatelj škole:

Antonija Mirosavljević

Pročitano 1371 puta

Autobusne linije

Prijevoz novi 1