Javni

POZIV

Utorak, 04 Prosinac 2018 10:14

Napisao/la sanja

Sastanak Povjerenstva za provedbu javnog poziva i izbora najpovoljnije ponude za MATURALAC 2018./2019. (7. razredi)

3.12.2018. godine

Sastanku su nazočili:

predsjednica Povjerenstva Ljubica Rašo Belši, predstavnici vijeća roditelja: Antoneta Dulaj, Ivana Kuruzović, Mihaela Filjas, Sanja Gazibarić i Ivan Martinović. Predstavnici vijeća učenika 7. a, b, c, d i e razreda. Nastavnice: Romana Jovanović, Željka Draganić, Kristina Grdur, Zrinka Desić i knjižničarka Sanja Lozer.

Na javne pozive br. 18.VIS i br. 19. – HVAR pristiglo je 10 ponuda koje je poslalo 6 turističkih agencija:

1. VB TOURS Slavonski Brod – 2 ponude
  2. LATERNA Sisak – 2 ponude
  3. ASTRALIS Slavonski Brod – 2 ponude
  4. SPEKTAR putovanja Zagreb – 2 ponude
  5. VRBANAC prijevoz Sisak - Hvar
  6. MEDIATURIST Zagreb - Vis

Povjerenstvo je odabralo ponude agencija – VB TOURS Slavonski Brod, ASTRALIS Slavonski Brod i SPEKTAR putovanja Zagreb. Agencije se pozivaju na prezentaciju putovanja na roditeljskom sastanku.

Predsjednica Povjerenstva: Ljubica Rašo Belši

Zapisnik vodila: Sanja Lozer