Molitva

Ponedjeljak, 16 Rujan 2019 12:44

OBAVIJEST! Evakuacijska vježba

Poštovani roditelji,

kako Vas ne bismo nepotrebno zabrinuli, obavještavamo Vas da će se u srijedu, 18. 9. 2019. godine u 17: 30h, održati vatrogasna evakuacijska vježba za učenike koji će u to vrijeme biti u školi.

Petak, 13 Rujan 2019 21:50

OBAVIJEST!

Prema uputi Policijske postaje Novska, strogo je zabranjeno parkiranje na novom autobusnom stajalištu ispred škole. Također, strogo je zabranjeno bilo kakvo zaustavljanje u ulici gdje se nalazi škola. Prilikom dovoza i odvoza naših učenika, zaustavljanjem vozila radi se velika gužva, koja narušava sigurnost naših učenika i svih ostalih sudionika u prometu oko škole. Ovaj tjedan djelatnici PP Novska su samo upozoravali vozače, dok će od idućeg tjedna naplaćivati kazne svima koji se nepropisno budu zaustavljali ili parkirali na za to nepredviđenim mjestima.

RAVNATELJICA

Antonija Mirosavljević

Danas nas je posjetila pomoćnica ministrice Lidija Kralj u svrhu provođenja "Škole za život" te dodjele sredstava za obnovu našeg Malog rehabilitacijskog centra.

Srijeda, 11 Rujan 2019 16:50

Obavijest o primljenim kandidatima

Obavijest možete preuzeti na ovoj poveznici.

Utorak, 10 Rujan 2019 11:38

Svečani doček prvašića

Ovogodišnji prvašići danas su hrabro zakoračili u našu matičnu školu te u naše tri područne škole. Svečani doček za njih i njihove roditelje pripremili su stariji učenici, učitelji i učiteljice. Dragi prvašići želimo vam da vas današnja atmosfera, uzbuđenje i raspoloženje prati kroz sve naredne godine školovanja.

Dobro nam došli!

Četvrtak, 05 Rujan 2019 12:24

Doček prvašića

Srijeda, 04 Rujan 2019 15:22

Novo autobusno stajalište

Uz sve novosti koje nam nosi nova školska godina obavještavamo Vas i o još jednoj, dugo očekivanoj. Napokon imamo novu autobusnu stanicu za učenike ispred naše škole. Ona je u funkciji već od DANAS, a sa svojom zadaćom kreće 9. rujna s početkom ove školske godine. Kao što je poznato, zaustavljanja drugih vozila na autobusnoj stanici su zabranjena!

Srijeda, 04 Rujan 2019 15:17

Razrednici petih razreda

U nove izazove kreću i naši petaši. Novi predmeti, nove učionice, puunnoo novih nastavnika, ali i novi razrednici.

Vjerujemo da ste uzbuđeni i da jedva čekate savladati nove izazove. Još malo odmarajte, a prvi školski dan očekuju vas vaši razrednici.

ucitelji petizredah r

PRIJEVOZ 1