EUROPSKA ŠKOLSKA ZAJEDNICA

Komuniciraj, surađuj, radi projekte, dijeli i osjećaj se kao dio najveće školske europske zajednice.
Najnovije obavijesti vezane uz ovu tematiku u našoj školi možete pratiti na ovim stranicama.

Srijeda, 22 Veljača 2017 16:21

Završen eTwinning projekt

Danas je postavljanjem i prezentacijom izložbe u holu škole završen prvi međunarodni eTwinning projekt učenika 1. A razreda "SHARING CHRISTMAS CARDS".
U projektu su sudjelovali učenici iz 7 država i to: Finske, Češke,Italije, Rumunjske, Španjolske, Turske i Hrvatske – učenici 1. A razreda naše škole..
Učenici su međusobno razmijenili rukom izrađene čestitke, omiljene slatkiše iz svoje domovine i najljepše želje za 2017. godinu. Projekt je trajao puna 4 mjeseca i u svakoj školi-sudionici projekta završava izložbom i prezentacijom rada.