eTwinning

EUROPSKA ŠKOLSKA ZAJEDNICA


 

Komuniciraj, surađuj, radi projekte, dijeli i osjećaj se kao dio najveće školske europske zajednice.
Najnovije obavijesti vezane uz ovu tematiku u našoj školi možete pratiti na ovim stranicama.

Četvrtak, 23 Studeni 2017 13:19

Projekt f (counts in) = functions

Napisao/la
Ocijeni sadržaj
(2 glasova)

Projekt f (counts in) = functions


Sadržaj projekta:
Ovaj projekt će se baviti područjem "Funkcija" u nastavnim sadržajima matematike osnovnih i srednjih škola( linearne funkcije, kvadratne, eksponencijalne, trigonometrijske…. ) uz učenje korištenja programa GeoGebra. Sve škole u projektu će povezati učenike i učitelje u zajedničkom radu te ih motivirati za učenje i podučavanje matematike.

 

Učenici će razviti ljubav prema matematici, spoznati različite načine učenja i osposobiti se za primjenu svog znanja u svakodnevnom životu. Poboljšat će se učeničko matematičko znanje, komunikacijske vještine, učenje stranih jezika, računalne vještine i mnoge druge. Stoga će njihovo znanje biti bolje i trajnije.
Projekt je pokrenut u studenom, a autori projekta su učiteljice Fatima Kličić (BIH) i Dražena Potočki.
Projekt će se provoditi tijekom školske godine 2017./2018.

Pročitano 729 puta

Autobusne linije

Prijevoz novi 1