EUROPSKA ŠKOLSKA ZAJEDNICA

Komuniciraj, surađuj, radi projekte, dijeli i osjećaj se kao dio najveće školske europske zajednice.
Najnovije obavijesti vezane uz ovu tematiku u našoj školi možete pratiti na ovim stranicama.

Petak, 13 Travanj 2018 18:33

Osnovna škola Novska postala jedna od europskih eTwinning škola

Osnovna škola Novska postala jedna od europskih eTwinning škola

Među 1211 europskih škola iz 41 europske države koje su stekle status eTwinning škole, nalazi se 40 hrvatskih osnovnih i srednjih škola te vrtića, a jedna od njih je i Osnovna škola Novska.

Prošle godine europska komisija je prvi put raspisala natječaj za eTwinningovu oznaku kvalitete za škole. Nagrađene škole prepoznate su po svom uspješnom radu te inovativnom i kreativnom pristupu nastavi, razvoju informacijske pismenosti, razvoju e-sigurnosti, promicanju stručnog usavršavanja učitelja, poticanju suradnje među učenicima i učiteljima.

Oznaka eTwinning škola, nagrada je školi, cijelom učiteljskom timu i učenicima za aktivno sudjelovanje u eTwinning projektima i stručnim usavršavanjima na eTwinning platformi.

Popis nagrađenih eTwinning škola pročitajte ovdje.

Više u ovoj kategoriji: « Lov na pisanice Spiral i Mentimeter »