Srijeda, 14 Veljača 2018 09:48

BADMINTON – dvostruki županijski prvaci

Napisao/la sanja
Ocijeni sadržaj
(6 glasova)

U utorak, 13. veljače 2018., u Sportskoj dvorani Srednje škole Novska, održano je Županijsko natjecanje školskih sportskih društava osnovnih škola u BADMINTONU. Djevojčice i dječaci iz Siska, Kutine, Petrinje, Dvora, Hrvatske Kostajnice i Novske borili su se za plasman na Poluzavršno državno natjecanje koje će se održati u Novskoj, 27. veljače. Na natjecanju je sudjelovalo 5 ženskih i 6 muških ekipa.

Predstavnici naše škole i profesor Donald imali su razloga za dvostruko slavlje jer su i muška i ženska ekipa osvojile 1. mjesto.

Rezultati u ženskoj kategoriji: 1. mjesto osvojila je ekipa OŠ Novska, 2. mjesto OŠ Ivana Kukuljevića iz Siska i 3. mjesto ekipa OŠ 22. lipnja, također iz Siska, 1. mjesto u muškoj kategoriji osvojila je ekipa OŠ Novska, 2. mjesto OŠ 22. lipnja iz Siska i 3. mjesto OŠ Dragutina Tadijanovića iz Petrinje.

Boje naše škole branili su: Iva Vidiček, Lucija Mežnarić, Maja Svjantko, Klaudia Kovačević Ivano Kukla, Filip Bajzek, Filip Martinović i Filip Tutić.

Profesor Donald Veble, voditelj pobjedničkih ekipa, izjavio je da je izuzetno zadovoljan i ponosan na svoje igrače.

                                                                       Sportske novinarke: Lucija Grdur i Nika Baić

(PROJEKT „Sportski novinari“, voditeljica Ksenija Lekić)

Pročitano 596 puta

 

Raspored zvona


raspored

Autobusne linije

Prijevoz novi 1