Petak, 22 Ožujak 2019 06:04

Klokan bez granica 2019.

Klokan bez granica 2019.

I ove godine se naša škola priključila međunarodnom matematičkom natjecanju „Klokan bez granica“.

Iz naše škole prijavilo se 71 učenik  u pet kategorija, sa svojim mentorima Ksenijom Lekić, Marom Šulekić, Ivanom Jakubek, Marijom Šugić, Mladenom Puljićem, Snježanom Kasumović, Mirjanom Duvanđijom,  Antonijom Italo, Ružom Kalfić, Tamarom Tomić, Ankom Cikojević i Draženom Potočki.

Učenici s nestrpljenjem iščekuju objavu rezultata.

Moto natjecanja "Klokan bez granica" je: bez selekcije, eliminacije i finala. Natjecanje se organizira svake godine u ožujku, istoga dana, u isto vrijeme, u svim zemljama sudionicama. ˝Klokan bez granica˝ je nevladina udruga, koja se samofinancira od sredstava koje uplaćuju učenici koji se žele natjecati. Glavna joj je zadaća organizacija igre - natjecanja "Klokan bez granica" koja popularizira matematiku među mladima. Namjera je motivirati učenike da se bave matematikom izvan redovitih školskih programa.

Više u ovoj kategoriji: « Europski kviz o novcu Badminton »

raspored

Prijevoz novi 1