Subota, 18 Ožujak 2023 14:35

Županijsko natjecanje mladih tehničara

Napisao/la sanja
Ocijeni sadržaj
(4 glasova)

 

U Sisku je 16. ožujka održano Županijsko natjecanje mladih tehničara. Našu školu predstavljalo je deset učenika. Učenici su se natjecali u sedam kategorija. Mia Blažeković (modelarstvo i maketarstvo), Petra Iličić (graditeljstvo), Marija Veble (elektronika), Marko Brtan (elektrotehnika), Lana Crnojević i Filip Nikić (robotika), Gabrijel Zednik (robotsko spašavanje žrtve), Pavle Komljenović, David Preksavec i Pavle Dabrović (automatika). Mentori učenika su Melita Dam, Maja Vlajinić i Dragan Vlajinić.

Učenici su osvojili četiri prva mjesta, jedno drugo mjesto, nešto trećih, četvrto, peto i šesto mjesto.

Županijski prvaci su:

Elektronika – Marija Veble

Robotika – Lana Crnojević

Elektrotehnika – Marko Brtan

Automatika – Pavle Dabrović

Čestitamo ekipi na odličnim rezultatima!

Pročitano 307 puta

 

Raspored zvona


raspored sati 2022

Autobusne linije

Prijevoz učenika 2023 page 0001