Bročice

PODRUČNA ŠKOLA

U PRO Bročice su četiri razredna odjela, a nastava je organizirana u dvije smjene. U školskoj godini 2017./ 2018. PRO Bročice pohađa 53 učenika.

Utorak, 05 Prosinac 2017 10:53

Književni susret u Bročicama

U petak, 1.12.2017., u Područnoj školi u Bročicama organiziran je susret učenika od 1. – 4. razreda i učiteljice književnice Jasne Popović Poje. Susret je protekao u ugodnoj atmosferi. Književnica se prisjetila svojih učiteljskih dana provedenih u ovoj školi, upoznala djecu sa svojim pričama i pjesmama. Pojedini učenici su učiteljici književnici pročitali i svoje spisateljske pokušaje. Najpažljiviji učenik odgovorio je na postavljeno pitanje i osvojio novu Jasninu knjigu. Susret je završio pjesmom.

Ponedjeljak, 10 Veljača 2014 19:14

Posjet Bročičana

07. veljače 2014., učenici 3. i 4. razreda Područne škole Bročice sa svojim učiteljima Miroslavom Matićem i Domagojem Pešutom posjetili su Radio postaju Novska i Osnovnu školu Novska.