Stari Grabovac

PODRUČNA ŠKOLA


 

U PRO Stari Grabovac nastava je organizirana u četiri čista razredna odjela. Pro Stari Grabovac pohađa 31 učenik.

Nedjelja, 06 Prosinac 2015 11:06

Sveti Niko svijetom šeta

Napisao/la vanesa
Ocijeni sadržaj
(1 Glasaj)

Jutro je počelo radno kao i obično,ali ovog puta s malo drugačijim aktivnostima. Sve je bilo posvećeno dječjem omiljenom svecu . Slagali smo rečenice, pisali o svetom Nikoli, pjevali i razgovarali o dobrim djelima . Kreativne ručice izradile su i cipelice koje će krasiti prozore škole. A onda se u jednom trenu začulo lupanje štapa. Otvorila su se vrata i ugledali smo svetog Nikolu. Osmjesi na dječjim licima sve su mu rekli. Pročitali smo mu i pismo zahvale, otpjevali pjesmu,a za nagradu dobili darove.

Pročitano 1137 puta

Autobusne linije

Prijevoz novi 1