Rehabilitacijski centar

POSEBNA SKUPINA

Četvrtak, 07 Studeni 2019 14:28

DOBROTVORNA AKCIJA „PRUŽI MI RUKU“

Napisao/la Matea Marenic

U sklopu dobrotvorne akcije „Pruži mi ruku“, čiji je cilj prikupljanje novčanih sredstava za opremanje prostora Malog rehabilitacijskog centra za učenike Osnovne škole Novska s većim teškoćama u razvoju, provedena je aktivnost pod nazivom „Kuna po kafićima“. Aktivnost je provedena od lipnja do listopada 2019. godine u 15 kafića i restorana na području Novske, Lipovljana i Nove Gradiške.

Sudionici aktivnosti su Caffe bar Borsalino, Plavac, Outpost, Park, Casper, Art, Novela, Boss, Arbor i Intima te restorani Miško i Karlo u Novskoj, Caffe bar Lupya i Barba u Lipovljanima i restoran Marija iz Kosovca (Nova Gradiška). Aktivnost je bila uspješna te je prikupljeno ukupno 9242,10 kuna.

Ovim putem se želimo zahvaliti svim kafićima i restoranima na sudjelovanju i svima Vama koji se ubacili kunu u našu kasicu u vašem kafiću. Hvala Vam!

Slikovni rezultat za in love emoji"

„A“ SKUPINA
Razrednica: Ina Grgić Pomper
Učenici: D.G., D.K., M.K., M.M. i A.P.

„B“ SKUPINA
Razrednik: Hrvoje Havlena
Učenici: A.M., P.P., i I.R.

„C“ SKUPINA
Razrednica: Ivana Fridl Puškar