studioFABER

studioFABER

Nedjelja, 05 Lipanj 2016 13:17

3.A.

Razrednica: Jasna Popović Poje
Učenici: Frano Brtan, Noa Domitrović, Valentino Egredžija, Martina Faletar, Luka Franković, Danijela Iličić, Matej Jupek, Patricija Jelinek, Boris Komljenović, Vlatka Kovačević, Ivano Kukla, Ivan Medner, Filip Mijadžiković, Elena Mlinar, Roko Movrić, Ivan Rodić, Mateo Stipić, Matija Škovrlj, Dora Šneperger i Filip Tutić.

Nedjelja, 05 Lipanj 2016 13:14

2.D.

Razrednica: Ljubica Puškaš
Učenici: Mia Androšević, Antonio Bišof, Gabriela Bjelanović, David Bogunović, Ivan Draganić, Filip Gagić, Lucija Jurić, Kristian Jurić, Gabriel Kitonić, Hana Klanac, Marin Komel, Tomo Kozić, Anamarija Matoš, Emily Molnar, Roko Pehar, Ela Srnić, Melanija Tomasović i Nikolina Vrapček.

Razrednica: Ljubica Puškaš

Učenici: Mia Androšević, Antonio Bišof, Gabriela Bjelanović, David Bogunović, Ivan Draganić, Filip Gagić, Lucija Jurić, Kristian Jurić, Gabriel Kitonić, Hana Klanac, Marin Komel, Tomo Kozić, Anamarija Matoš, Emily Molnar, Roko Pehar, Ela Srnić, Melanija Tomasović i Nikolina Vrapček.

Nedjelja, 05 Lipanj 2016 13:13

2.C.

Razrednica: Mara Šulekić
Učenici: Ana Cikojević, Marin Ciprijanović, Marija Domitrović, Ivan Gavranović, Leonardo Iličić, Patricia Iličić, Veronika Ivezić, Filip Jugović, Dario Kasmiler, Filip Martinović, Karlo Martinović, Luka Matoš, Ivan Mažar, Lucija Orešić, Petra Orlić, Anja Radanović, Gabriel Starčević, Maria Šalić i Romeo Vuković.

Nedjelja, 05 Lipanj 2016 13:12

2.B.

Razrednica: Antonija Katavić
Učenici: Ardona Abazi, Jakov Adžam, Vanja Bošković, Neo - Marko Buljubašić, Matea Ćosić, Filip Dujmović, Lucija Gračaković, Luka Johović, Barbara Jurić, Matija Komljenović, Luka Mačković, Matej Malkoč, Ivan Matoš, Ibrahim Osmani, Fabijan Šimunović, Borna Škariot, Filip Škariot, Gabriela Tadić i Aleksandra Vujić.

Nedjelja, 05 Lipanj 2016 13:10

2.A.

Razrednica: Sanja Hrvojić
Učenici: Lana Baić, Lorena Beriša, Ena Carić, Nela Ficko Berić, Karlo Lipičanin, Anamarija Markić, Jan Mirosavljević, Rahmana Osmani, Ivano Pintar, Tomi Potalec, Domagoj Potočki, Luka Slišković, Irma Stanivuković, Marina Šafar, Lovro Šiško, Dora Špoljarić, Luka Špoljarić, Mia Vidaković, Fran Vukašinović i Majamarija Žunić.

Subota, 04 Lipanj 2016 19:46

1.D.

Razrednica: Ivanka Kotromanović
Učenici: Valentin Babić, Dea Bajević, Marko Berić, Lina Bielić, Antonio Borović, Gracia Jeftoska, Kiara Klobučnik, Ivano Kljajić, Viktorija Koran, Matija Kovačević, Kristijan Ladišić, Agata Marelja, Tea Milašinović, Matija Miličević, Sara Plažanin, Katja Poklečki, Damjan Preksavec, Niko Srdarević, Alban Tahiri, Andrea Tobijaš, Josip Tobijaš i Ivana Tutić.

Subota, 04 Lipanj 2016 19:45

1.C.

Razrednica: Ana Lajh
Učenici: Mihael Biber, Erin Bogović, Marko Ciprijanović, Ivona Crnojević, Lana Crnojević, Kevin Đurić, Antun Egredžija, Lucija Erjavec, Marijana Kasmiler, Nikolina Majdandžić, Kristina Marenić, Jelena Martić, Luka Podkolabović, Adin Rajma, Lucija Satinović, Marin Šimičić, Marko Šimičić, Ivana Šnepeger, Jakov Tesar, Marija Veble, Ema Zekić i Sara Zekić.

Subota, 04 Lipanj 2016 19:44

1.B.

Razrednica: Ivana Jakubek
Učenici: Antonio Banović, Ema Berić, Vanesa Beriša, Marko Brtan, Elena Bubić, Mirta Dobrić, Roko Domitrović, Lana Franković, Kristijan Jurić, Pavle Komljenović, Izabela Marenić, Ivan Marijan, Ivan Maršić, Fran Miličević, Emili Poklečki, Jan Pucić, Zvonimir Rajković, Marko Rebec, Mateo Tadić, Šimo Vidić, Filip Vlahović i Josipa Zulić.

Subota, 04 Lipanj 2016 19:42

1.A.

Razrednica: Emili Jurjević
Učenici: Marko Bilandžija, Tena Dabrović, Noa Divić, Marko Dujić, Dorian Dulaj, Lovro Đilas, Marko Đilas, Niko Galešić, Ante Grdur,  Luka Horvat, Patrik Krmpotić, Dorijan Lakić, Lovro Ličanin, Marta Mitrović, Petra Potočki, Luka Preksavec, Korina Rijetković, Robert Rijetković, Lucija Šimičić, Katja Štivojević, Anja Šulekić i Bartol Vidaković.

Subota, 28 Svi 2016 07:03

Dokumenti

Stranica 4 od 4

Autobusne linije

pri