Ponedjeljak, 11 Prosinac 2017 17:42

Večer matematike

Napisao/la
Ocijeni sadržaj
(3 glasova)

 

I ove godine u našoj školi održana je Večer matematike. Cilj ovog projekta je zajedničko druženje uz rješavanje različitih zadataka iz matematike, promicanje timskog rada i popularizacija matematike. Večer matematike je projekt koji se održava diljem Hrvatske, a organizator je Hrvatsko matematičko društvo uz potporu Ministarstva znanosti, obrazovanja i športa.

Sudionici su mogli sudjelovati u radu neke od 13 održanih radionica: Tangram, Matematički bingo, Pentomino paketi, CSI-odjel neriješenih zločina, Grudanje u dvoje, Sedam je sretan broj?, Micro:bit, Životinjska vaganja, Igrajmo se zagradama, Sudoku, Potapanje brodova, Mozgalice i Kviz.

Na Večeri matematike ove godine sudjelovalo je preko 100 učenika naše škole. Atmosferu možete pogledati u galeriji.

Pročitano 2967 puta Poslijednja izmjena dana Četvrtak, 11 Listopad 2018 20:46

Video sadržaj

Autobusne linije

Prijevoz učenika 2023 page 0001