Četvrtak, 15 Ožujak 2018 10:06

Djeca djeci

Napisao/la sanja
Ocijeni sadržaj
(0 glasova)

Projekt „Djeca djeci“ su prije dvije godine pokrenule: socijalna pedagoginja Emira Navijalić, edukator rehabilitator Ina Grgić i učiteljica Ljubica Puškaš.

Učenici 4. d i djeca iz Malog rehabilitacijskog centra danas su uspješno realizirali još jednu aktivnost projekta „Djeca djeci“. Uz pomoć svojih učiteljica: Nataše, Ljubice, knjižničarke Sanje te asistenata u nastavi Zlatka i Dragana izrađivali su taktilne loptice Balonkice. Djeci s posebnim potrebama taktilne loptice će koristiti za razvoj fine motorike, motorike šake te opuštanje.

Učenici će svoje loptice Balonkice koristiti u nastavi, za opuštanje prije ispita znanja…

Nakon stvaralačkih aktivnosti, organizirana je Balonijada. U igrama balonima vrijeme je brzo prošlo. Sljedeća zajednička aktivnost djece iz Malog rehabilitacijskog centra i učenika 4.d je zajednički izlet u travnju u Slavonski Brod povodom Dana Ivane Brlić - Mažuranić.

 

Pročitano 830 puta Poslijednja izmjena dana Četvrtak, 15 Ožujak 2018 10:12
Više u ovoj kategoriji: « Dan ružičastih majica Dan broja Pi »

Autobusne linije

Prijevoz novi 1