Petak, 30 Studeni 2018 13:00

Projekt 3. A razreda – „digi BASNE“

Napisao/la sanja
Ocijeni sadržaj
(0 glasova)

Mali informatičari 3. A razreda počeli su s radom na projektu "digi BASNE" koji je osmislila njihova učiteljica Ksenija.

Namjena projekta je poticati i razvijati interes za čitanje, pisanje i stvaranje; razvijati osnovnu, medijsku i računalnu pismenost te razvijati suradnju i toleranciju u timskom radu. Aktivnosti će se provoditi u redovnoj nastavi Hrvatskoga jezika i izvannastavnoj aktivnosti „Mali informatičari“. Učenici će samostalno čitati i proučavati poznate i manje poznate basne. Dio projekta će provoditi na tabletima, a dio na računalima, ovisno o zahtjevnosti alata koji će upoznavati.

Danas su u Gradskoj knjižnici i čitaonici Ante Jagar istraživali mogućnosti web alata Storyjumper na računalima.

Pročitano 660 puta Poslijednja izmjena dana Petak, 30 Studeni 2018 13:08

Autobusne linije

Prijevoz novi 1