Četvrti razredi

MOĆ DJECE

Beton hladni, beton sivi, može čudno da oživi kad ga dječje ruke taknu, kad mu prsti nešto šapnu i na obrazu mu blijedom nacrtaju sunce kredom. Dan pun magle, dan pun leda, može ljepše da izgleda kad kroz zavjese ulica proviruju dječja lica, pa grad ispod toplih streha svije gnijezda dječjeg smijeha. Ismet Bekrić

Utorak, 30 Listopad 2018 12:52

Terenska nastava - Zagreb

Napisao/la sanja

U srijedu, 24.10.2018., učenici 4.c, 4.d i 4. PRO Bročice bili su na terenskoj nastavi u Zagrebu. Posjetili su: Katedralu, Dolac, Krvavi most i Kamenita vrata, Trg svetog Marka, Kulu Lotršćak, Uspinjaču, Tunel Grič, Trg bana Josipa Jelačića, Manduševac, Tehnički muzej Nikola Tesla, Cinestar Arena-4D Hotel Transilvanija 3 i Mc Donalds.

Bilo je to 12 sati terenske nastave gdje puno vidjesmo i naučismo, a uživali su učenici i učiteljice Ivanka i Ankica te učitelj Miroslav.

Više u ovoj kategoriji: « Od staroga novo

raspored2017