Četvrti razredi

MOĆ DJECE

Beton hladni, beton sivi, može čudno da oživi kad ga dječje ruke taknu, kad mu prsti nešto šapnu i na obrazu mu blijedom nacrtaju sunce kredom. Dan pun magle, dan pun leda, može ljepše da izgleda kad kroz zavjese ulica proviruju dječja lica, pa grad ispod toplih streha svije gnijezda dječjeg smijeha. Ismet Bekrić


Ponedjeljak, 30 Rujan 2013 18:45

Igrom protiv nasilja

Napisao/la vanesa
Ocijeni sadržaj
(10 glasova)

27.9.2013.godine učenici 4.c gostovali su u Osnovnoj školi Jasenovac.

 

Učenike od 1. do 4. razreda razveselili su scenskom igrom Ružno pače.  Scensku igru uvježbala je učiteljica Ljubica Puškaš. Nakon priredbe, socijalna pedagoginja Emira Navijalić održala je radionicu Tolerancijom oboji svijet. Druženje je završilo zajedničkom igrom.
 Radujemo se novim susretima.

Pročitano 1992 puta

 

Raspored zvona


raspored

Autobusne linije

Prijevoz novi 1