Četvrti razredi

MOĆ DJECE

Beton hladni, beton sivi, može čudno da oživi kad ga dječje ruke taknu, kad mu prsti nešto šapnu i na obrazu mu blijedom nacrtaju sunce kredom. Dan pun magle, dan pun leda, može ljepše da izgleda kad kroz zavjese ulica proviruju dječja lica, pa grad ispod toplih streha svije gnijezda dječjeg smijeha. Ismet Bekrić


Četvrtak, 17 Listopad 2013 13:47

Zdrava hrana

Napisao/la vanesa
Ocijeni sadržaj
(7 glasova)

Obilježavajući Svjetski dan hrane i Dan zahvalnosti za plodove zemlje  učenici: 3.c, 4.c i 4. d razreda osmislili su i postavili izložbu.

 

 Na jednom od hodnika naše škole nastala je SMOČNICA ZDRAVE HRANE,  bogato popunjena vrećicama raznih vrsta sjemenki i brašna te  staklenkama zimnice koje su djeca donijela od kuće i dodatno ukrasila.  Od komušine kukuruza nastali su cvjetovi, a u pismenim radovima je  zrno pšenice progovorilo o svom životu. U osmišljavanju tih sadržaja  vodile su ih učiteljice: Ankica Lajh, Ljubica Puškaš i Mara Šulekić.

Pročitano 1819 puta
Više u ovoj kategoriji: « Pekarska radionica M kao mama »

 

Raspored zvona


raspored

Autobusne linije

Prijevoz novi 1