Četvrti razredi

MOĆ DJECE

Beton hladni, beton sivi, može čudno da oživi kad ga dječje ruke taknu, kad mu prsti nešto šapnu i na obrazu mu blijedom nacrtaju sunce kredom. Dan pun magle, dan pun leda, može ljepše da izgleda kad kroz zavjese ulica proviruju dječja lica, pa grad ispod toplih streha svije gnijezda dječjeg smijeha. Ismet Bekrić


Srijeda, 26 Ožujak 2014 20:01

Dolazi Uskrs

Napisao/la vanesa
Ocijeni sadržaj
(8 glasova)

Dok mnogi tek razmišljaju kakve će pisanice napraviti ove godine za Uskrs, učenici 3.c, 4. d i 4.c sa svojim učiteljicama: Ankicom Lajh, Marom Šulekić i Ljubicom Puškaš prihvatili su se posla.

Tehnikom kaširanja napravili su pisanice i ukrasili ih.

 

Svoje napravljene pisanice su sakrili u parku. Igra je započela. Zečići iz 2. c i njihova učiteljica, Đurđica Italo, imali su zadatak pronaći pisanice. Najviše pisanica pronašla je ekipa zečića u kojoj su bili: Ira Sognić, Anamaria Iličić, Sandra Divić, Toni Cepanec,
Tomislav Salaj i Marko Cvišić.

Nakon igre, svi zajedno su napravili najveće gnijezdo u Novskoj sa 70 pisanica i izmamili osmjehe prolaznika. Veliko gnijezdo, s pisanicama, učenici su prenijeli u školu i dio hola škole pretvorili u neobičnu izložbu.

Pročitano 1656 puta

 

Raspored zvona


raspored

Autobusne linije

Prijevoz novi 1