Četvrti razredi

MOĆ DJECE

Beton hladni, beton sivi, može čudno da oživi kad ga dječje ruke taknu, kad mu prsti nešto šapnu i na obrazu mu blijedom nacrtaju sunce kredom. Dan pun magle, dan pun leda, može ljepše da izgleda kad kroz zavjese ulica proviruju dječja lica, pa grad ispod toplih streha svije gnijezda dječjeg smijeha. Ismet Bekrić


Ponedjeljak, 20 Travanj 2015 14:41

Terenska nastava u Zagrebu

Napisao/la vanesa
Ocijeni sadržaj
(3 glasova)

U srijedu 15.04. učenici četvrtih razreda naše škole sa učiteljicama Ivankom Kotromanović,Nedom Subotić i Ankicom Lajh ,te učenici drugih razreda sa učiteljicama Justinom Potalec i Snježanom Kasumović realizirali su terensku nastavu u Zagreb.

 

Četvrtaši su obišli povijesne sadržaje starog Zagreba a drugaši su bili u Tehničkom muzeju.Zajedno su uživali u 4 D projekciji filma u Cinestaru Arena.To je bilo novo iskustvo!Zadovoljni ,vratili smo se u našu Novsku.Dakle,nešto smo naučili ali i zabavili se.

Veselimo se slijedećoj terenskoj nastavi.

Pročitano 1343 puta

 

Raspored zvona


raspored

Autobusne linije

Prijevoz novi 1