Drugi razredi

Stigao je smeđ i bujan mjesec rujan.

Sve je ispod plavog svoda puno ploda. Svijaju se teške grane neobrane. Vinograde sunce mori; grožđe zori. Spremaju se na put ptice lastavice. Raduje se škola bijela usred sela. Sa svih strana stižu đaci – veseljaci. A u školi čeka mladost rad i radost...


Utorak, 04 Lipanj 2019 20:18

Završna priredba u 2. a

Napisao/la Matea Marenic
Ocijeni sadržaj
(0 glasova)

 

Učenici 2. A razreda održali su završnu priredbu za svoje roditelje.  Imali su zadatak naučiti i predstaviti svoju točku. Dobro su se pripremili, s lakoćom uživjeli u svoje uloge i ponosno stali pred publiku (svoje roditelje).  Predstavili su četiri godišnja doba uz pjevanje, ples, recitaciju i igrokaz.

Pročitano 196 puta
Više u ovoj kategoriji: « Valentinovo u 2. a Ukrasne prostirke »

 

Raspored zvona


raspored

Autobusne linije

Prijevoz novi 1