Drugi razredi

Stigao je smeđ i bujan mjesec rujan.

Sve je ispod plavog svoda puno ploda. Svijaju se teške grane neobrane. Vinograde sunce mori; grožđe zori. Spremaju se na put ptice lastavice. Raduje se škola bijela usred sela. Sa svih strana stižu đaci – veseljaci. A u školi čeka mladost rad i radost...


Petak, 16 Listopad 2015 15:09

Dani kruha u 2.c

Napisao/la vanesa
Ocijeni sadržaj
(0 glasova)

Učenici 2.c razreda su sa svojom učiteljicom Marom Šulekić obilježili Dane kruha. Dana 16.10. učenici su učili kako umijesiti kruh, napraviti kiflice i ispeći kolačiće. Puno se radilo, ali veselja i sreće nije nedostajalo, posebno u uživanju plodova svojih ruku.  

Pogledajte u galeriji kako nam je bilo.
Pročitano 1153 puta
Više u ovoj kategoriji: « Dani kruha u 2.a Dani kruha u2.b »

 

Raspored zvona


raspored

Autobusne linije

Prijevoz novi 1