Drugi razredi

Stigao je smeđ i bujan mjesec rujan.

Sve je ispod plavog svoda puno ploda. Svijaju se teške grane neobrane. Vinograde sunce mori; grožđe zori. Spremaju se na put ptice lastavice. Raduje se škola bijela usred sela. Sa svih strana stižu đaci – veseljaci. A u školi čeka mladost rad i radost...


Utorak, 22 Prosinac 2015 07:31

Božićna priredba u 2.b

Napisao/la vanesa
Ocijeni sadržaj
(0 glasova)

Učenici 2. B razreda, zajedno sa svojom učiteljicom organizirali su Božićnu priredbu u učionici. U božićnom ozračju recitirali su pjesmice, glumili, pjevali i plesali. Cijeli program predstavili su pred svojim roditeljima.

Učenici su bili nagrađeni pohvalnicom zbog sudjelovanja na Božićnom programu.

Pročitano 1094 puta
Više u ovoj kategoriji: « Božićne čestitke Lutkograd »

 

Raspored zvona


raspored

Autobusne linije

Prijevoz novi 1