Prvi razredi

Zgužvali se prvašići oko vrlih vrata.

Zgužvali se prvašići oko vrlih vrata. Upoznali svjetsku slavu prvog školskog sata. Ispleli im učitelji najtoplija gnijezda. Te su klupe trampolini na putu do zvijezda. Među njima sada trepću glumci i mornari, prodavači, učitelji, sestre i urari. Među njima sada rastu pisci i poete… Svi nek čuju: Nema toga što ne može dijete! Natali Šarić

Srijeda, 12 Prosinac 2018 14:56

Školski medni dan u Osnovnoj školi Novska

Napisao/la sanja

U petak, na dan Sv. Ambrozija (zaštitnika pčelara i pčela) 7.12.2018. godine i u Osnovnoj školi Novska je obilježen Školski medni dan. Cilj Programa je potaknuti i educirati djecu i njihove roditelje o važnosti konzumiranja meda. Svi naši učenici prvih razreda dobili su promotivnu vrećicu, med s hrvatskih pčelinjaka te edukativnu slikovnicu „Pčelica Jelica i medo Edo“, dok su naše vrijedne učiteljice održale predavanje djeci o važnosti pčela u prirodi.

raspored

Prijevoz novi 1