Prvi razredi

Zgužvali se prvašići oko vrlih vrata.

Zgužvali se prvašići oko vrlih vrata. Upoznali svjetsku slavu prvog školskog sata. Ispleli im učitelji najtoplija gnijezda. Te su klupe trampolini na putu do zvijezda. Među njima sada trepću glumci i mornari, prodavači, učitelji, sestre i urari. Među njima sada rastu pisci i poete… Svi nek čuju: Nema toga što ne može dijete! Natali Šarić


Utorak, 23 Rujan 2014 19:47

Sigurno u prometu

Napisao/la vanesa
Ocijeni sadržaj
(0 glasova)

Učenike prvih razreda (1.a, 1.b i 1.c) Osnovne škole Novska posjetili su policajci PP Novska, te su ih upoznali s osnovnim pravilima prilikom sigurnog prelaska preko prometnice te s korištenjem semafora.

 

Održali su kraće edukativno predavanje učenicima te ih upoznali s temeljnim pravilima sigurnog sudjelovanja u prometu, odnosno prelaska preko kolnika, korištenje pješačkog prijelaza, prelazak kolnika na raskrižju gdje se nalaze semafori, vožnja u automobilu, kretanje nogostupom, vožnja biciklom.

Nakon kraćeg predavanja uručili su učenicima fluorescentne prsluke.

Pročitano 1524 puta

 

Raspored zvona


raspored

Autobusne linije

Prijevoz novi 1