Prvi razredi

Zgužvali se prvašići oko vrlih vrata.

Zgužvali se prvašići oko vrlih vrata. Upoznali svjetsku slavu prvog školskog sata. Ispleli im učitelji najtoplija gnijezda. Te su klupe trampolini na putu do zvijezda. Među njima sada trepću glumci i mornari, prodavači, učitelji, sestre i urari. Među njima sada rastu pisci i poete… Svi nek čuju: Nema toga što ne može dijete! Natali Šarić


Četvrtak, 24 Rujan 2015 19:48

Jesen u 1.b

Napisao/la vanesa
Ocijeni sadržaj
(1 Glasaj)

Prikupljanjem raznovrsnih jesenskih plodova, uređivanjem jesenskog kutka u učionici, pjesmom, plesom i slikanjem, učenici 1. b razreda i njihova učiteljica Ivana, dočekali su početak jeseni.

Pročitano 1547 puta
Više u ovoj kategoriji: « Prvašići u prometu Šarijada »

 

Raspored zvona


raspored

Autobusne linije

Prijevoz novi 1