Petak, 28 Listopad 2016 10:41

Engleski jezik podrazumijeva i učenje kulture, tradicije i običaja zemalja engleskog jezičnog područja. Sukladno tome naši su učenici obilježili Halloween, odnosno Noć vještica koja se obilježava 31. listopada svake godine. Ovo je ujedno možda najpoznatiji i najrašireniji praznik u zemljama engleskog govornog područja. Učenici 7.e razreda uz vodstvo učiteljice iz engleskog jezika sudjelovali su u izradi prigodnih ukrasa i plakata. Učenici su bili podijeljeni u 4 skupine, a svaka je dobila drugi zadatak. Jedna skupina je izrađivala plakat, druga „Jack-O'-Lanterns“ od kolaž papira, treća ukrasne metlice, a četvrta je ukrašavala podmetače s motivima Halloween-a. Uz puno zabave i smijeha i pokoje bučine sjemenke učenici su izvrsno odradili svoje zadatke.

raspored

Prijevoz novi 1