Petak, 23 Prosinac 2016 06:56

Zrnce dobrote

U duhu Božića, vodeći se ljubavlju prema bližnjemu, sjetili smo se i ove školske godine obitelji naših učenika i podarili im božićne pakete iz "Zrnca dobrote".

Božićni paketi podijeljeni su 22.12.2016. u prostorima škole, podijeljeno je 45 božićnih paketa. Paketi su bili u iznosu od 230 kn, a sadržavali su osnovne prehrambene namirnice, kao što su: ulje, brašno, šećer, mlijeko i higijenske potrepštine.

Jednom učeniku, s težim poteškoćama, uručena je i financijska pomoć u iznosu od 1000 kn.

"Zrnce dobrote" je humanitarni projekt Osnovne škole Novska koji se financira dobrovoljnim prilozima učenika i djelatnika, a sredstva su isključivo namijenjena kao humanitarna pomoć  učenicima škole i njihovim obiteljima.

raspored

PRIJEVOZ 1