Ponedjeljak, 03 Travanj 2017 13:10

Slikovnica SLON TON i BONTON

Promocija slikovnice učenika 3. d razrednog odjela SLON TON i BONTON održana je 28.3.2017. u galeriji Pučkog otvorenog učilišta. Bilo je zabavno, veselo i poučno. Učenici su kroz igru, ples i glazbu predstavili svoju slikovnicu.

U izradi i promociji slikovnice sudjelovali su svi učenici 3.d: Mia Androšević, Antonio Bišof, Gabriela Bjelanović, David Bogunović, Ivan Draganić, Filip Gagić, Lucija Jurić, Kristian Jurić, Gabriel Kitonić, Hana Klanac, Marin Komel, Tomo Kozić, Anamarija Matoš, Emily Molnar, Roko Pehar,Ela Srnić, Melanija Tomasović i Nikolina Vrapček.

Lucija Jurić i Hana Klanac su ilustrirale slikovnicu.

Slikovnicu je pripremila učiteljica Ljubica Puškaš. Ravnateljica Osnovne škloe Novska Antonija Mirosavljević podržala je projekt o tiskanju slikovnice.

Veliko hvala urednici Školske knjige Dijani Kalađija koja se pobrinula da se tiska slikovnica.

raspored

Prijevoz novi 1