Četvrtak, 01 Veljača 2018 08:11

Festival srca

Napisao/la sanja
Ocijeni sadržaj
(1 Glasaj)

Učenici 1.a, 1.c, 2.c, 3.c, 3.d, 4.c i 4.d sa svojim učiteljicama: Nikolinom, Snježanom, Blankom, Anom, Ivankom, Marom i Ljubicom izrađuju suvenire srca i pripremaju prodajnu izložbu za Festival srca koji se održava od 7.2. do 14.2. Suvenir srce je prigodan dar za Valentinovo.

Novac koji će se prikupiti prodajom suvenira namijenjen je Udruzi Veliko srce Malom srcu. Udruga Veliko srce Malom srcu je udruga liječnika, zdravstvenog osoblja i roditelja djece s prirođenim srčanim greškama i drugim srčanim bolestima.

Pozivamo i druge razredne odjele koji žele neka nam se pridruže u akciji ♥

Pročitano 747 puta Poslijednja izmjena dana Četvrtak, 01 Veljača 2018 08:26

 

Raspored zvona


raspored

Autobusne linije

Prijevoz novi 1