Četvrtak, 21 Svi 2020 08:27

OBAVIJEST! Početak nastave za učenike od 1.-4. razreda

Napisao/la Matea Marenic
Ocijeni sadržaj
(0 glasova)

 

Poštovani roditelji i učenici,

u ponedjeljak, 25. svibnja 2020. godine, počinje redovna nastava za učenike razredne nastave. Učenicima "A" smjene nastava počinje poslijepodne u 14:00h, a učenicima "B" smjene ujutro u 08:00h. Zbog epidemiološke situacije i propisanih uvjeta za pripremanje i serviranje hrane, učenicima koji se hrane u školskoj kuhinji, do kraja nastavne godine, bit će pripremljeni mliječni obroci. Nastava Tjelesne i zdravstvene kulture odvijat će se na otvorenom kada za to budu povoljni vremenski uvjeti. Roditelje učenika putnika, razrednici će obavijestiti o rasporedu prijevoza. Molimo Vas da upozorite svoju djecu na važnost pridržavanja propisanih epidemioloških mjera. 

S poštovanjem, 

Antonija Mirosavljević, prof. 

Pročitano 888 puta

 

Raspored zvona


Raspored zvona 2020 2021 22

Autobusne linije

pri