Ponedjeljak, 04 Siječanj 2021 09:37

Pomoć stradalima u potresu

Napisao/la Matea Marenic
Ocijeni sadržaj
(0 glasova)

 

Prošli tjedan proveli smo obilazeći područja pogođena potresom- Petrinju, Sisak, Glinu, Majur, Donje Kukuruzare, Križ Hrastovački, Goru, Gornju Gradušu, Donju Gradušu, Veliku Gradušu, Malu Gradušu, Sjeverovac, Ravno Rašće, Vračicu, Maju, Dabrinu, Dolnjaci, Staru Drenčinu, Hrastovicu, Vlahović, Taborište, Vrh Letovanički, Brnjeušku itd. Zahvaljujemo svim našim sugrađanima koji neprestano donose pomoć za stanovnike kojima je potres uništio kuće. U ovim teškim trenutcima Novska je pokazala veliko srce i zajedništvo. Hvala Vam! 

Također, naša učiteljica Glazbene kulture, Anja Lekić, i Aljoša Đugum napisali su tekst za pjesmu "Svjetlo nade"

Pjesmu možete poslušati na poveznici: 

https://www.youtube.com/watch?v=Bph73pfeTe8&feature=share&fbclid=IwAR1SQWl5VYtusIPYmbTAzywuqCctH8qrHoawxjYKuQX_Tu63qOe-asHy_gE  

Avoid This When You're Deciding What To Say in a Thank You Note | Southern  Living

Pročitano 155 puta
Više u ovoj kategoriji: « Čestitka Početak 2. polugodišta »

 

Raspored zvona


Raspored zvona 2020 2021 22

Autobusne linije

pri