Ponedjeljak, 09 Svibanj 2022 08:55

Dan škole u Osnovnoj školi Novska

Napisao/la sanja
Ocijeni sadržaj
(3 glasova)

 

Djelatnici Osnovne škole Novska proslavili su Dan škole druženjem 29. travnja 2022. Školsko dvorište pretvoreno je u pravi plesni podij, a vratili smo se u prošlost glazbe od 60-ih do 90-ih godina. U zasluženu mirovinu ispratili smo kolegice, naše dive Silvu Preksavec i Slavicu Horvat Salaj. Dobro raspoloženi i rasplesani djelatnici raspoređeni u četiri grupe 60e, 70e, 80e i 90e odigrali su četiri glazbene igre. Pobjedu je odnijela ekipa osamdesetih. Na plesnom podiju bilo je zanimljivih modnih kombinacija te su nagradu za najbolju modnu kombinaciju dobili Kristina Virovac Đurić, Antonija Mirosavljević i Dragan Vlajinić.

Koordinatorica i voditeljica ovog događaja bila je učiteljica Ivana Begić Mesić. U realizaciji događaja sudjelovale su učiteljice: Matea Marenić, Kornelija Krnić, Nataša Tisaj, Ivana Tomić, Ljubica Bertić i Ljubica Rašo Belši. Tehnička podrška bio je učitelj Dragan Vlajinić.

Ovakvim druženjima jačamo timski duh i stvaramo nezaboravne uspomene.

Pročitano 134 puta
Više u ovoj kategoriji: « ZAJEDNO ZA UKRAJINU

 

Raspored zvona


raspored sati 2022

Autobusne linije

vozni red